Aparaty

Aparaty do lomografii firmy Lomography oraz Lomo

Aparaty Jest 15 produktów.

Podkategorie

 • Fisheye

  Lomography Fisheye to aparat z wbudowanym obiektywem typu Fisheye z polem widzenia 170stopni dający super efekt rybiego oka. Lomography Fisheye 2 posiada dodatkowo multiekspozycję i możliwość długiego naświetlania kliszy.

 • La Sardina

  Aparat Lomography La Sardina to najbardziej uniwersalny aparat lomograficzny, którego jednak nie da się bardziej rozbudować o dodatkowe akcesoria. Aparat La Sardina jest idealny dla osób, które chcą mieć wszystko w jednym czyli szerokokątny obiektyw, multiekspozycję, cofanie klatek, mocny flash i wiele więcej.

 • Diana F+

  Lomography Diana F+ to najbardziej uniwersalny średnioformatowy aparat lomograficzny wzorowany na klaszycznym modelu Lomo.
  Do aparatów Lomography Diana istnieje możliwość dokupienia wielu akcesoriów takich jak: obiektywy, przystawka polaroidowa czy konwerter na 35mm.

 • Diana Mini

  Lomography Diana Mini to mały aparaty lomograficzny o dużych możliwość. Lomografy Diana Mini robi kwadratowe, retro zdjęcia na kliszach 35mm a po przestawieniu jednego przycisku pozwala uzyskac dwa zdjęcia na jednej klatce filmu.

 • LomoKino

  LomoKino to kamera analogowa zaprojektowana przez firmę Lomography, która powstała by zrewolucjonizować rynek amatorskich filmów krótkometrażowych.

  Kamera LomoKino rejestruje filmy na dowolnej kliszy 35mm przeznaczonej do aparatów analogowych. Prędkość nagrywania to ok 3-5 klatek na sekundę. Filmy kręci się ręcznie za pomocą korbki z boku kamery.

  Kamera LomoKino wzorowana jest na modelach Super 8.

  Można kupić kamerę w wersji z Lomokinoskopem - analogową przeglądarką filmów lub wraz z mocowaniem do dowolnego smartfona - celem zeskanowania filmu na telefon komórkowy.

 • Instant

  Aparaty Lomo'Instant to aparaty typu polaroid pozwalające w sposób natychmiastowy uzyskać zrobione zdjęcia. Aparaty Lomo'Instant to najlepsze aparaty tego typu na rynku pod względem jakości robionych zdjęć, funkcjonalności i jakości wykonania.

 • Pozostałe
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów